Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    30 грудня 2021 року у Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій відбулися урочистості з нагоди випускного свята групи 301 (професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (кат. «А1», «A2», «D1», «G1», «G2»); Слюсар з ремонту ДБМ та тракторів; Водій автотранспортних засобів (кат. «В», «С»)).
    З напутніми мудрими словами та найкращими побажаннями до випускників звернулися директор училища Вячеслав Максимчук та генеральний директор ТОВ «Коростишівземінвест» Олександр Вознюк.
    Із завершенням навчання випускників привітала вихователька гуртожитку Антоніна Гончаренко. Святкового настрою додали слова поезії та музичні вітання.
    Дорогі наші випускники – в добру путь !!!
    Будьте активними, наполегливо працюйте над собою, підвищуйте свій освітній рівень, будуйте великі плани на майбутнє. І нехай знання, вміння та навички, отримані під час навчання, стануть запорукою вашого подальшого професійного зростання!
    Успіхів вам на життєвому шляху, творчих злетів, кар’єрних досягнень, реалізації усіх планів та задумів! Хай вам щастить!!!

    

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення