Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Графік контролю
за І семестр
2017-2018 навчального року

Група

 

№ з/п

Проведення атестації/ заліку/ курсового проекту

Назва предмета

 Дата і час проведення

Дата
консультації

№ кабінету

ПІБ викладача

501

Заліки

 

1

Українська мова
(за професійним спрямуванням)

18.12.2017
9 00 – 11 00

 

103

Піонтківська Г.М.

 

2

Фізичне виховання

18.12.2017
14 00 – 16 00

 

С/з

Сколозуб М.В.

 

3

Культурологія

19.12.2017
9 00 – 11 00

 

411

Ткаченко Т.Б.

 

4

Іноземна мова
(за професійним спрямуванням)

20.12.2017
9 00 – 11 00

 

215

Поліщук А.В.

 

5

Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка

21.12.2017
9 00 – 11 00

 

406

Нестерчук С.В.

 

6

 

Екологія

22.12.2017
9 00 – 11 00

 

311

Максимчук В.О.

Атестації

 

1

Соціологія

26.12.2017
9 00 – 12 00

22.12.2017

103

Редчиць С.П.

 

2

Основи правознавства

27.12.2017
9 00 – 12 00

26.12.2017

103

Редчиць С.П.

 

3

Основи філософських знань

28.12.2017
9 00 – 12 00

27.12.2017

103

Редчиць С.П.

 

4

Основи вищої математики

29.12.2017
9 00 – 12 00

28.12.2017

407

Коробенко В.М.

604

Заліки

1

Експлуатація машин

18.12.2017
9 00 – 11 00

 

104

Прокопчук В.В.

2

Економіка підприємств

18.12.2017
14 00 – 16 00

 

403

Солякова Т.В.

3

ДВЗ, автомобілі та трактори

19.12.2017
9 00 – 11 00

 

М24

Коритко Є.С.

 

4

Фізичне виховання

19.12.2017
14 00 – 16 00

 

С/з

Сколозуб М.В.

 

5

Деталі машин

20.12.2017
9 00 – 11 00

 

М24

Коритко Є.С.

 

6

Іноземна мова
(за професійним спрямуванням)

21.12.2017
9 00 – 11 00

 

215

Поліщук А.В.

Курсовий проект

 

1

Курсовий проект «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»

22.12.2017
9 00 – 13 00

 

М1

Ковальчук Р.А.

Атестації

 

1

Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання

26.12.2017
9 00 – 12 00

22.12.2017

М1

Ковальчук Р.А.

 

2

Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка

27.12.2017
9 00 – 12 00

26.12.2017

406

Нестерчук С.В.

3

Охорона праці в галузі

28.12.2017
9 00 – 12 00

27.12.2017

107

Заруцька Т.А.

 

4

Електротехніка, електронна та мікропроцесорна техніка

29.12.2017
9 00 – 12 00

28.12.2017

202

Каленюк О.М.

503

Заліки

 

1

Фізичне виховання

18.12.2017
9 00 – 11 00

 

С/з

Сколозуб М.В.

 

2

 

Культурологія

18.12.2017
14 00 – 16 00

 

411

Ткаченко Т.Б.

 

3

Соціологія

19.12.2017
9 00 – 11 00

 

103

Редчиць С.П.

 

4

Українська мова
(за професійним спрямуванням)

19.12.2017
14 00 – 16 00

 

103

Піонтківська Г.М.

 

5

Економічна теорія

20.12.2017
9 00 – 11 00

 

403

Солякова Т.В.

 

6

Геологія

21.12.2017
9 00 – 11 00

 

Г1

Хоменко О.М.

7

Іноземна мова
(за професійним спрямуванням)

21.12.2017
14 00 – 16 00

 

215

Поліщук А.В.

8

Технічна механіка

22.12.2017
9 00 – 11 00

 

303

Ломако А.А.

 

9

Обчислювальна техніка з програмуванням

26.12.2017
9 00 – 11 00

 

202

Каленюк О.М.

Атестації

 

1

Економіка

27.12.2017
9 00 – 12 00

26.12.2017

403

Солякова Т.В.

 

2

Історія України

28.12.2017
13 00 – 16 00

27.12.2017

103

Редчиць С.П.

 

3

Основи правознавства

29.12.2017
9 00 – 12 00

28.12.2017

103

Редчиць С.П.

606

Заліки

 

1

Вища математика

18.12.2017
9 00 – 11 00

 

407

Коробенко В.М.

 

2

Іноземна мова
(за професійним спрямуванням)

18.12.2017
14 00 – 16 00

 

215

 

Поліщук А.В.

 

3

Фізичне виховання

19.12.2017
9 00 – 11 00

 

С/з

Сколозуб М.В.

 

4

Креслення

19.12.2017
14 00 – 16 00

 

406

Нестерчук С.В.

 

5

Охорона праці в галузі

20.12.2017
9 00 – 11 00

 

107

Заруцька Т.А.

 

6

Комплексне використання відходів каменю

21.12.2017
9 00 – 11 00

 

303

Ломако А.А.

Курсовий проект

 

1

Курсовий проект «Технологія обробки каменю»

22.12.2017
9 00 – 13 00

 

Г1

Хоменко О.М.

Атестації

 

1

Технологія обробки каменю

26.12.2017
9 00 – 12 00

22.12.2017

Г1

Хоменко О.М.

 

2

Ювелірна справа

27.12.2017
9 00 – 12 00

26.12.2017

Г1

Хоменко О.М.

 

3

Електропостачання та електропривод

28.12.2017
9 00 – 12 00

27.12.2017

406

Нестерчук С.В.

 

4

Оцінка якості і дизайн виробів з каменю

29.12.2017
9 00 – 12 00

28.12.2017

Г1

Хоменко О.М.