Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

На допомогу здобувачам освіти

 

    Молодь, яка прийшла на навчання в училище, має можливість не тільки навчатися та здобувати робітничі професії, а й розвивати свої творчі уподобання і нахили, приймаючи участь у різноманітних гуртках, клубах і об’єднаннях за інтересами, які створені й активно працюють в училищі.
    Керівниками гуртків призначені досвідчені працівники, які мають великий досвід роботи з учнівською молоддю та вміння розвинути її нахили і здібності, цікавість і захопленість обраною професією.
    Найбільшою популярністю серед учнів училища користуються гуртки художньої самодіяльності. Саме вони підвищують пізнавальну активність учнів, їх захопленість, дозволяють залучити і включити вихованців до роботи за інтересами, активно-позитивного використання дозвілля.
    Протягом навчання гуртківці не тільки створюють своїми руками цікаві вироби, зразки художньої творчості, але й беруть активну участь у різноманітних творчих оглядах, конкурсах, виставках, на яких демонструють свої досягнення та отримують визнання.
    Задля відродження народних промислів в училищі створений гурток "Берегиня" (керівник – Лисюк Ілона Олександрівна), де учні вивчають ази образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, знайомляться з народною творчістю. На заняттях учні займаються писанкарством, виготовляють ляльки-мотанки, вишивають. Щорічно учасники гуртка займають призові місця в обласному конкурсі «Воскресни, писанко».
    Віками творив народ України свою самобутню культуру, невід'ємною частиною якої є пісенне мистецтво. Пісня стала одним з найбільш яскравих та емоційних проявів духовного життя народу, увібравши в себе ранні уявлення про навколишній світ. Розвиток різних стилів та жанрів пісні - це досить важливий штрих у житті пісенного мистецтва. В училищі працює гурток сучасного естрадного співу (керівник – Білошицька Анна Леонідівна), який користується великою популярністю серед учнів училища. Учасники гуртка  беруть участь у виховних заходах, концертах, конкурсах загальноучилищного, районного ба обласного рівнях. З моменту започаткування Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість»  учасники гуртка приймають в ньому активну участь.
    З метою популяризації та організації дитячого дозвілля, сприяння творчому розвитку учнів, в училищі працює гурток "Сценічна мова та конферанс" (керівник - Гарманчук Ірина Володимирівна). Драматичний гурток зібрав у своє коло творчих особистостей, для яких поезія і драматургія є джерелом натхнення у житті. Завдяки практичному курсу програми, вихованці гуртка можуть розкуто триматися на сцені та спілкуватися в житті, збагачувати свій духовний світ. Гуртківці із задоволенням готуються до виховних годин, свят, урочистих подій, конкурсів.
    В училищі успішно функціонують предметні гуртки («Рідне слово», «Математичний», «Цікава хімія», «Юний історик», «Easy English», «Цікава економіка», «Юний правознавець», «Патріот») та гуртки технічної творчості («Автокранівник», «Будівельник», «Автомобіліст», «Дуга», «Мистецтво карвінгу»). Робота цих гуртків базується на знаннях учнів, отриманих на уроках теоретичного та виробничого навчання. Робота в гуртках перетворює учнів на активних помічників педагогів як в проведенні позакласних заходів, так і уроків.
     Виховна цінність участі учнів у гуртковій роботі в тому, що дає їм можливість розвиватися, пробуджує почуття відповідальності, колективне переживання успіхів і невдач. Учні мають змогу у вільний від навчання час виявити свою творчість.

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.net