Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Навчально практичні центри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Публічна інформація

Безпека роботи в мережі INTERNET

 

    Молодь, яка прийшла на навчання в училище, має можливість не тільки навчатися та здобувати робітничі професії, а й розвивати свої творчі уподобання і нахили, приймаючи участь у різноманітних гуртках, клубах і об’єднаннях за інтересами, які створені й активно працюють в училищі.
    Керівниками гуртків призначені досвідчені працівники, які мають великий досвід роботи з учнівською молоддю та вміння розвинути її нахили і здібності, цікавість і захопленість обраною професією.
    Найбільшою популярністю серед учнів училища користуються гуртки художньої самодіяльності. Саме вони підвищують пізнавальну активність учнів, їх захопленість, дозволяють залучити і включити вихованців до роботи за інтересами, активно-позитивного використання дозвілля.
    Протягом навчання гуртківці не тільки створюють своїми руками цікаві вироби, зразки художньої творчості, але й беруть активну участь у різноманітних творчих оглядах, конкурсах, виставках, на яких демонструють свої досягнення та отримують визнання.
    Задля відродження народних промислів в училищі створений гурток "Берегиня" (керівник – Лисюк Ілона Олександрівна), де учні вивчають ази образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, знайомляться з народною творчістю. На заняттях учні займаються писанкарством, виготовляють ляльки-мотанки, вишивають. Щорічно учасники гуртка займають призові місця в обласному конкурсі «Воскресни, писанко».
    В училищі успішно функціонують предметні гуртки («Рідне слово», «Математичний», «Цікава хімія», «Юний історик», «Easy English», «Цікава економіка», «Юний правознавець», «Патріот») та гуртки технічної творчості («Автокранівник», «Будівельник», «Автомобіліст», «Дуга», «Мистецтво карвінгу»). Робота цих гуртків базується на знаннях учнів, отриманих на уроках теоретичного та виробничого навчання. Робота в гуртках перетворює учнів на активних помічників педагогів як в проведенні позакласних заходів, так і уроків.
     Виховна цінність участі учнів у гуртковій роботі в тому, що дає їм можливість розвиватися, пробуджує почуття відповідальності, колективне переживання успіхів і невдач. Учні мають змогу у вільний від навчання час виявити свою творчість.

Графік роботи гуртків та спортивних секцій

 

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.net