Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада     "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

    Неповторним, рухливим, енергійним і молодим організмом сьогодні, як і завжди, є колектив училища. Вчити і вчитися сюди приходять за велінням серця, за спадковістю та інтуїцією, щоб розкрити душевний і творчий талант, розвинути природні здібності, реалізувати мотивацію. Тут дорослі та юні допомагають один одному задовольнити амбіції і прагнення до прекрасного, набути досвіду і професійної майстерності стверджуватися як особистості досягти статку і життєвого успіху.
    Нині учнів навчають та виховують: 22 викладачів (з них – 6 викладачів-методистів, 12 – вищої категорії), 20 майстрів виробничого навчання (з них – 8 майстрів І-ІІ категорії), 4 вихователі, 3 керівники гуртків, 1 керівник фізичного виховання, старший майстер, 1 методист, соціальний педагог. Колектив училища нараховує 13 педагогічних працівників нагороджених нагрудним значком «Відмінник освіти України» та 22 – грамотами МОН.

    Девіз колективу училища: «Ми не намагаємося стати кращими за інших, ми прагнемо стати завтра кращими за нас сьогоднішніх»

12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t