Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    Закінчується січень... Зима впевнено тримає природу в своєму засніженому полоні... У такі дні морозного 1918 року молоді патріоти України віддали своїй державі найцінніше, що Богом дане кожній людині, - своє життя.
    До 104-ої річниці бою під Крутами класний керівник Гарманчук І.В. та майстер виробничого навчання Демчук З.В. зі здобувачами освіти 212 групи Головинського ВПУ НТ провели годину мужності та патріотизму. Присутні на заході згадали історичні події 1917-1918 років, що були знаковими на шляху суверенності України. Здобувачі освіти прочитали щемливі поезії, представили музичну композицію "Свічки безсмертя" та вшанували пам'ять Героїв Крут хвилиною мовчання.
    Пам'ять про загиблих синів українського народу за свободу та незалежність 29 січня 1918 року вшанували також  здобувачі освіти груп 101 та 107. Творча група (бібліотекар Тетяна Бежевець, соціальний педагог Тетяна Мацієвська, викладач Олена Кузьменко) підготували історичну годину пам'яті «Бій під Крутами - волі народної дзвін».
Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.
    Любіть Україну, як вірні сини,
    Віддати життя їй готові,
    Як юні сини, що життя віддали
    Під Крутами всі, як Герої...

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення