Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

     З метою активізації та удосконалення діяльності навчальних кабінетів, майстерень, лабораторій щодо впровадження та ефективного використання навчально-наочних і методичних посібників, довідково-інформаційних матеріалів, сучасних технічних засобів навчання, серед закладів П(ПТ)О Житомирської області впродовж вересня 2021 року був проведений Конкурс.
     Заявки на участь у Конкурсі подали 17 закладів.
     Серед переможців і призерів Конкурсу педагогічні працівники Головинського вищого професійного училища нерудних технологій:
     кабінет охорони праці та навколишнього середовища (ТВСВ м. Радомишля, зав. кабінетом Голумбйовський І.С.) - диплом І ступеня у номінації «Кращий кабінет з предмета загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки»;
     лабораторія кухарів (ТВСВ м. Радомишля, зав. лабораторією Патласова В.І.) - диплом ІІ ступеня у номінації «Краща лабораторія»;
     кабінет матеріалознавства, обладнання та технології зварювальних робіт (ГВПУ НТ, зав. кабінетом Ломако А.А.) - диплом ІІІ ступеня у номінації «Кращий кабінет з предмета загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки».
     Журі Конкурсу визначили, що в цих кабінетах створено комфортне освітнє середовище, необхідне для проведення уроків та позакласних заходів на сучасному рівні. Наповнюваність кабінетів допомагає реалізовувати діяльнісний та інтегрований підходи в навчанні.
     Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

Заступник директора з НМР Яна Данилівська

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення