Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

     11 березня 2021 року у відкритій студії телеканалу СК1 (м. Житомир) піднімалися питання дистанційного навчання, найближчих змін у школах України, реформа старшої профільної школи, питання розвитку професійної освіти у регіонах.
     Серед гостей студії - директор Головинського ВПУ НТ Вячеслав Максимчук та директор Департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.
     На прямому зв’язку зі студією – заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова.
     Бесіда відбувалася у форматі діалогу, де гості відповідали на запитання модератора.
    Вячеслав Максимчук представляв у студії професійну освіту Житомирської області. У своєму виступі зупинився на перевагах професійної (професійно-технічної) освіти: можливість здобути повну загальну середню освіту, освоїти високий рівень фахової робітничої кваліфікації, а у Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій, що на Черняхівщині, ще й здобути початковий рівень вищої освіти та продовжити навчання у ВНЗ за профілем підготовки. Вячеслав Володимирович зауважив, що ті перспективи, які дає професійна (професійно-технічна) освіта у закладах освіти сьогодні, будуть йти здобувачам освіти на користь у майбутньому. На сьогодні навчання у закладі професійної освіти – це щомісячне стипендіальне забезпечення, оплата праці під час проходження виробничої практики, працевлаштування після закінчення закладу. Вячеслав Володимирович зупинився на перевагах підготовки кваліфікованих працівників у навчально-практичних центрах, які діють, зокрема, і на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій. Це – навчально-практичні центри «Зварювальних технологій» та «Експлуатації та обслуговування дорожньо-будівельних машин», які вже сьогодні мають оновлені та осучаснені бази обладнання та техніки по певних професіях.
     Користуючись нагодою, директор Вячеслав Максимчук запросив випускників шкіл та гімназій на навчання до Головинського вищого професійного училища нерудних технологій для здобуття високої професійної кваліфікації, аби в майбутньому бути затребуваними працівниками на ринку праці.

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення