Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

     З 1 грудня по 23 грудня 2020 року Управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації, Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Житомирській області в рамках реалізації плану заходів обласного проєкту «Світ без насильства – творимо разом безпечне освітнє середовище», Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з метою запобігання і протидії проявам насильства та булінгу серед учасників освітнього процесу у ЗП(ПТ)О області був проведений Конкурс на кращий інформаційно-просвітницький матеріал щодо протидії булінгу в освітньому середовищі. Заявки на участь у Конкурсі подав 21 заклад П(ПТ)О.
     Враховуючи протоколи членів журі з дистанційного оцінювання, організаційний комітет та журі конкурсу визначили переможців в номінації «КРАЩА ДРУКОВАНА ПРОДУКЦІЯ»:
     Заруцька Т.А., заступник директора з НВР та Бежевець Т.П, бібліотекар Головинського вищого професійного училища нерудних технологій − за газету «Вісник ГВПУНТ» (спеціальний випуск) та інформаційний буклет «Знай: ти не один! Разом подолаємо булінг».

Джерело: http://nmk-pto.inf.ua/

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення