Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    27 травня до Головинського вищого професійного училища нерудних технологій завітали учні Вільської ЗОШ І-ІІІст., Зороківського ліцею та Троковицького екологічного ліцею   на День кар’єри. Захід для випускників організовано за сприяння Черняхівської районної філії ЖОЦЗ та відділу освіти Оліївської сільської ради, щоб дізнатися якомога більше інформації про один з провідних закладів освіти Житомирщини.
    Знайомство з закладом освіти розпочалося у Центрі професійної кар’єри Головинського ВПУ НТ. Майбутнім абітурієнтам презентували училище, професії, яких навчають в ньому, ознайомили з умовами вступу та матеріально-технічним забезпеченням.
В ході екскурсії, яку для гостей організували в цей день, учні взяли участь у майстер-класах, які для них проводили здобувачі освіти ГВПУ НТ - майбутні високваліфіковані робітники. Дівчата та хлопці із задоволенням спробували керувати автомобілем, зварювати та різати метал, наносити рідкі шпалери, а також самостійно створювати «кулінарні шедеври» з овочів.
PR-менеджери Центру професійної кар’єри ГВПУ НТ провели з учнями анкетування, роздали профорієнтаційний матеріал, а фахівці центру зайнятостіпсихологічне тестування для тих учнів, які ще не визначилися з майбутньою професією.
    У фоє навчального корпусу проходив майстер-клас учасниці гуртка «Берегиня».
    Учні відвідали музейну кімнату училища, читальну залу та спортивну.
    На території училища майстри в/н проводили майстер-клас на новій дорожньо-будівельній техніці.
    На завершення профорієнтаційного дійства гостей запросили до їдальні, де їх частували запашною випічкою та ароматним чаєм.
    День кар’єри став цікавим відкриттям для випускників шкіл, перед якими вже сьогодні стоїть непросте питання вибору майбутньої професії.
    Дякуємо всім, хто посприяв організації та проведенню Дня кар’єри та сподіваємось, що випускники зроблять свій вибір і прийдуть навчатися саме до Головинського вищого професійного училища нерудних технологій. Чекаємо на Вас!

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення