Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    Для учнів Високівської ОТГ 27 листопада 2019 року на базі Головинського ВПУ НТ за сприяння Черняхівської районної філії ЖОЦЗ був організований профорієнтаційний захід-екскурсія День кар’єри.
    Колектив Головинського ВПУ НТ на чолі з директором Максимчуком В.В. радо зустріли гостей. У Центрі професійної кар’єри ГВПУ НТ учні училища Білошицька Марина та Ткачук Сергій презентували заклад освіти, професії, які можна здобути у ньому, ознайомили з умовами навчання та проживання. Соціальний педагог Ковальова М.П. організувала екскурсію: музейна кімната, спортивна зала, лабораторії та майстерні. У навчально-практичному центрі зварювальних технологій, що діє на базі ГВПУ НТ, учні Високівської ОТГ відвідали майстер-класи, на яких кожен бажаючий зміг виконати нескладні професійні прийоми зварювання.
В їдальні ГВПУ НТ гостей частували смачною випічкою та запашним чаєм.
    Черняхівська районна філія ЖОЦЗ плідно співпрацюєз підприємством з іноземними інвестиціями «Даніко», що в смт Черняхів. Тож, відвідавши заклад освіти, який готує фахівців з професії «Електрогазозварник», учні Високівської ОТГ, вирушили до ППІ «Даніко». Це підприємство займається високоякісною металообробкою, зварюванням, складанням металевих конструкцій і механізмів для харчової промисловості. Учні ознайомилися безпосередньо з професіями на підприємстві, умовами праці, поспілкувались із професіоналами, отримали інформацію із першоджерел.
    Тож запрошуємо вас, шановні височани,до нашої дружної родини Головинського ВПУ НТ для освоєння майбутньої професії. Вдалого вам професійногo вибору!
     Щиро вдячні за співпрацю Черняхівській районній філії ЖОЦЗ та Високівській ОТГ!

    

    

    

    

    

        

        

        

        

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення