Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    У квітня 2019 року здобувачі освіти Головинського ВПУ НТ з професії Електрогазозварник у супроводі старшого майстра Федчика В.С., викладача Ломако А.А., майстрів в/н Тичини В.О. та Пилькевича М.С. здійснили поїздку до ТОВ «Укрпрофігруп» м. Києва для проходження факультативного курсу по теорії зварювальних процесів.
    ТОВ «Укрпрофігруп» та Головинське ВПУ НТ уклали договір з метою підготовки робітничих кадрів відповідно до європейських стандартів та домовились про майбутню співпрацю для підготовки здобувачів освіти до сертифікації у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ EN ІSO: 9606 -1: 2016 (EN ІSO: 9606 -1: 2013, IDT;EN ІSO: 9606 -1: 2012; Cor 1: 2012,IDT) Кваліфікаційні випробування зварників. Зварювання плавленням.
    У листопаді цього ж року представники ТОВ «Укрпрофігруп»зустрілися із випускниками групи 309 з професії Електрогазозварник вже на базі Головинського ВПУ НТ.
    ТОВ «Укрпрофігруп» проводить практичну частину додаткової підготовки, у тому числі з використанням віртуальних тренажерів зварювання Soldamatic, виробництва іспанської компанії SeaberyInternationalS.L.
    Після успішного проходження сертифікації особам видаються відповідні сертифікати зварника міжнародного зразка.

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення