Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    18 грудня 2019 року психологічна служба Головинського ВПУ НТ (соціальний педагог Ковальова М.П. та практичний психолог Давидчук Л.П.) разом із провідним фахівцем з профорієнтації Черняхівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Шмалій О.М. завітали до Дівочківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Мета візиту: ознайомлення майбутніх абітурієнтів зі світом професій, які вони зможуть здобути в училищі, а також проведення зі школярами заняття з елементами тренінгу «Я у світі професій». Основним завданням заняття було допомогти учням зорієнтуватися у світі сучасних професій, здійснити професійне самовизначення з урахуванням психолого-індивідуальних особистісних властивостей. За допомогою вправ та завдань вдалося активізувати інтерес учнів до самостійного вибору майбутньої професії на основі індивідуальних здібностей та вимог до сучасного ринку праці, допомогти зробити шляхом рекомендацій  обґрунтований вибір профільних напрямків знань необхідних для вибору майбутньої професії.
    Розпочалося заняття зі знайомства за допомогою вправи «Павутина», де учні називали своє ім’я та на першу букву свого імені професію, яку вони знають. Знайомилися з учасниками тренінгу в колі, кидаючи один одному клубочок з нитками, називали професії, таким чином утворюючи павутинку. Завдяки даній вправі учні поглибили свої знання стосовно різних видів професій та могли побачити їх різноманітність. Крім того, було розглянуто та звернено увагу на формулу професії «Хочу-Можу-Треба», яку варто враховувати при виборі майбутньої професії. Адже поєднання цих трьох сфер – це оптимальний вибір.
    Практичний психолог Давидчук Л.П. провела зі здобувачами освіти тестування «Я віддам перевагу…» за ДДО Є.О. Клімова. За результатами методики учні визначили до якого типу професій в них наявні схильності.
    Зустріч пройшла в невимушеній, дружній та комфортній атмосфері. Учні активно брали учать у всіх запропонованих вправах та ще більше дізналися про різноманітний світ професій.
    Дякуємо адміністрації Черняхівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості та Дівочківської  ЗОШ І-ІІ ступенів за співпрацю та теплий прийом.

Соціальний педагог Ковальова М.П., практичний психолог Давидчук Л.П.

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення