Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    Працівники ГВПУ НТ (майстер в/н Новаківська С.А., практичний психолог Давидчук Л.П.) 21.02.2020 року відвідали школи Черняхівського району: Андріївську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Видиборський ліцей інформаційних технологій, Жадьківський колегіум з метою профорієнтаційної роботи. Учнів 9, 11 класів проінформували про Головинське ВПУ НТ та професії, які можна здобути в ньому.
    Цього ж дня практичний психолог Давидчук Л.П. та майстер в/н Новаківська С.А. завітали до Селецької ЗОШ І-ІІ ступенів та Салівської ЗОШ І-ІІ ступенів з метою ознайомити учнів із професіями, які можна здобути у Головинському ВПУ НТ, а також провели заняття з елементами тренінгу: «Я у світі професій». Працівники училища ознайомили учнів з формулою професії: «Хочу – Можу - Треба», яку варто враховувати при виборі професії. Проведено практичні вправи. Зустріч пройшла в дружній сприятливій атмосфері.
    Дякуємо адміністраціямЗОШ за теплий прийом та співпрацю! Запрошуємо вас, майбутні абітурієнти, до нашої дружньої родини ГВПУ НТ! Оберіть професію за покликанням!

Практичний психолог Давидчук Л.П.

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення