Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Навчально-практичний центр зварювальних технологій

Центр професійної кар'єри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Учнівська Рада "Громадянин ХХІ ст."

Наші досягнення

Музей

Газета "Вісник ГВПУ НТ"

Безпека роботи в мережі INTERNET

Публічна інформація

 

 

    3 березня 2020 року на базі Головинського ВПУ НТ за сприяння Черняхівської районної філії ЖОЦЗ відбувся День кар’єри. На День відкритих дверей до закладу освіти були запрошені учні 9 та 11 класів Черняхівської гімназії. Мета заходу - допомога молоді у професійному самовизначенні, формуванні усвідомленого підходу до вибору професії, інформування про професії, яких навчають у Головинському ВПУ НТ.
    У Центрі професійної кар’єри Головинського ВПУ НТ учням презентували відеофільм про заклад освіти та його професії, умови навчання та проживання, а також провели екскурсію майстернями та лабораторіями, завітали до навчально-практичного центру зварювальних технологій, де майстри в/н разом з майбутніми електрогазозварниками провели майстер-класи. Майбутні абітурієнти мали змогу відчути себе у ролі професійного зварника.
    Співпраця Головинського ВПУ НТ та Черняхівської районної філії ЖОЦЗ допоможе випускникам закладів середньої освіти визначитися з вибором професії та самореалізуватися у професійному житті.
    Дякуємо за співпрацю.

Інформцентр сайту ГВПУ НТ

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення