Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Відверта розмова «Планета толерантності»

    У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності, з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, 27 листопада 2018 року в актовій залі гуртожитку вихователем Хоменко Л.О. та соціальним педагогом Ковальовою М.П. було проведено виховний захід з елементами тренінгу «Планета толерантності».
    Мета заходу включала в себе привернути увагу учнів до самих себе, до своїх друзів, формувати уявлення про різновиди толерантності, готовності розуміти, приймати, спілкуватися з іншими людьми, створити ситуації успіху для невпевнених учнів.
    В ході заходу учнями була проведена дискусія «Чи проявляєте ви толерантність?», оформлено «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. Цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже учні клеїли на нього листочки з висловлюваннями про те, що потрібно зробити, щоб Головинське ВПУ НТ стало простором толерантності.
    Проведений виховний захід вкотре нагадав всім присутнім, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими один до одного.

ХоменкоЛ.О., вихователь;
Ковальова М.П., соціальний педагог