Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Методичний предметний тиждень природничих та математичних наук

    В період з 21 по 25 січня 2019 року в училищі проходив предметний тиждень природничих та математичних наук.
    Розпочався тиждень з тематичного оформлення фойє навчального корпусу. З першого дня учні зареєструвалися для участі у веб-квесті, який проходив поетапно протягом тижня.
    В рамках тижня пройшли олімпіади з предметів «Математика», «Фізика», «Хімія» та «Біологія». Викладачі разом з учнями підготували тематичне повідомлення «12 найбільших відкриттів у 2018 році», організували круглий стіл «Небезпечний зв’язок», провели відкритий бінарний урок з предметів «Фізика» та «Основи енергоефективності».
    Про цікаві факти та видатні постаті Житомирщини в галузі природничих наук учні дізналися, переглянувши інформаційний калейдоскоп. Знання з хімії та біології поповнили вантажем інтелект-шоу «Цікава хімія та біологія». Зацікавили учнів вікторина «Ярмарок знань» та демонстрація дослідів «Лабораторія чудес», що проходили у фойє навчального корпусу. Протягом тижня діяла виставка світлин «Селфі з домашнім улюбленцем».
    Завершився предметний тиждень засіданням МК педагогічних працівників природничих наук, підведенням підсумків та результатів.