Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Тиждень бібліотеки в Головинському ВПУ НТ

    Книжковий дім відкритий всім» – саме під таким гаслом у Головинському ВПУ НТ пройшов Тиждень бібліотеки у період з 24 по 28 вересня 2018 року.
    Розпочався Тиждень тематичним оформленням фойє навчального корпусу. У читальній залі було створено цикл літературних інсталяцій професійного спрямування «Книжковий світ твоєї професії».
    Протягом тижня учні разом з викладачами української мови та літератури взяли участь у конкурсі (есе на тему «Книга чи комп’ютер»). Члени гуртка «Фокус» організували фото та селфі з книгою. Працівники училища також долучилися до фотозйомки. Результати заходу розмістили у фойє та організували фотосушку «Пізнаємо світ книги».
    В актовій залі училища активні користувачі бібліотеки разом із керівником гуртка провели захід, присвячений 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського «Вчитель добра і краси». Бажаючих отримати більше інформації про видатного педагога, письменника, людину з великої літери, ведучі заходу запросили до бібліотеки, де було оформлено виставку-портрет «Серце віддаю дітям».
    Учні І курсу, що проживають у гуртожитку здійснили віртуальну літературно-краєзнавчу екскурсію з книгою «Історія Черняхівщини» за маршрутом «Житомир - Головине».
    Протягом всього тижня в училищі діяла благодійна акція «Поділись книгою з воїном». Книги, зібрані колективом училища передані до Черняхівської районної бібліотеки, яка стала ініціатором проведення благодійного дійства в районі.
    Тиждень бібліотеки у ГВПУ НТ пройшов змістовно, творчо, активно.
 «Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною» (В. Сухомлинський).

Бежевець Т.П., бібліотекар