Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

 «Злука – соборність – воля»

    За вікном сніжно та морозно, легкий вітерець підносить у вишину дух свободи… Саме такою була днина 100 років тому, коли на Софіївській площі у Києві було урочисто проголошено об'єднання двох частин України в єдину державу, коли наш український народ став одним цілим, щоб разом у вільній країні відродити власну  історію, рідну мову, багату духовну культуру, політично та економічно сильну державу.
    Саме до такої знаменної дати в училищі відбувся відкритий виховний захід, де учні та працівники училища згадали цей важливий історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. За допомогою фото- та відеоматеріалів присутні поринули у ті вікопомні роки, згадали знаменний «живий ланцюг» 1990 року, що переконливо засвідчив відданість ідеї соборності, духовну єдність східних і західних регіонів України. Також зі сцени лунали патріотичні пісні, члени УР представили відеофлешмоб, учні утворили карту єдиної України.
    Тож нехай нескінченний дух соборності навіки увійде в наше щоденне життя та скеровує кожного на добрі вчинки в ім’я процвітання нашої держави.

Керівник гуртка Гарманчук І.В., викладач історії Ковальова М.П.