Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Участь у звітно-виборчій конференції УС ПТНЗ області

 

    30 жовтня 2018 року голова учнівського самоврядування Головинського ВПУ НТ Трачук Анастасія взяла участь у звітно-виборчій конференції обласної ради учнівського самоврядування закладів ПТО області на базі ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира». З привітальним словом виступила директор Центру Мосейчук С.О. На конференції були присутні почесні гості: директор навчально-методичного кабінету ПТО у Житомирській області Васильчук В.А., радник з комунікації Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Клименко Д., керівник секції заступників директорів з НВР Горай О.І., які привітали нових лідерів УС ПТО області.
    На порядку денному розглядалось питання про представлення кандидатів на голову обласної ради учнівського самоврядування. Було висунуто 3 кандидатури: Бабікова Дар’я , МПЛ, Зайчик Олександр, ЦПТО м.Житомира, Самоніна Анастасія, ЦСО м. Житомира. Виборчою комісією було підраховано голоси і за результатами більшості кандидатів обрано головою учнівського самоврядування Бабікову Дар’ю, ученицю МПЛ, а за пропозицією новообраного складу обласної ради самоврядування учнів закладів професійно- технічної освіти області кандидатів, які мають другу і третю позицію пропонувати на посаду заступника голови з організаційних питань – Самоніну Анастасію та заступника голови з питань комунікації та зв’язків з громадськістю – Зайчика Олександра.
    Учасники конференції привітали новий склад обласної ради УС області, побажали творчого натхнення, наполегливості, нових знань та вражень.