Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Навчально практичні центри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Публічна інформація

Безпека роботи в мережі INTERNET

 

 

    З 21 листопада 2022 року у ГВПУ НТ розпочав свою роботу фаховий методичний тиждень з професії «Електрогазозварник».
    Упродовж двох днів викладачі та майстри в/н спільно зі здобувачами освіти організували у фоє навчального корпусу виставку учнівських робіт з металу та здійснили віртуальну подорож Музеєм історії інституту електрозварювання імені Є.О. Патона.
    У рамках Тижня 22.11.22 викладачем Ломако А.А. та майстром в/н Пилькевичем М.С. проведено бінарний урок «Зварювання пропіленових труб». Учні спробували самостійно здійснити невеличкий монтаж труб на апараті для пайки, використовуючи для різання спеціальні ножиці.
    Магія вогню та металу… Саме так можна сказати про заходи, які відбуваються у рамках Тижня з професії «Електрогазозварник» у ГВПУ НТ. Майстри в/н Пилькевич М.С. та Кизюк М.В. провели для здобувачів освіти майстер-клас по виготовленню металевого виробу «Підставка для квітів». Учні залюбки приєдналися до спільної роботи і через деякий час отримали металевий витвір — підставку для квітів. Слухняний метал у сильних руках творить дива.
    Відкритий урок в/н на тему: «Електродугове зварювання патрубків до пластин з перевіркою на щільність цих пластин» провів майстер в/н Ткачук С.І.
    Інформаційна хвилинка «20 цікавих фактів про професію» занурила майбутніх зварників у цікавий світ електрогазозварювання, яку провів викладач Ломако А.А.
    Члени МК та здобувачі освіти взяли участь у онлайн-семінарі «Помодельне навчання з особливостей, переваг, характеристик зварювального обладнання PATON».
    ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!
    25.11.2022. Конкурс серед ПРОФЕСІОНАЛІВ… На завершення Тижня з професії «Електрогазозварник» у ГВПУ НТ відбувся практичний етап конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання підрозділів смт Головине та м. Радомишль. Пройшло жеребкування, конкурсанти отримали свої номерки і приступили до виконання конкурсного завдання. Практичний тур передбачав зварювання стикового з’єднання пластин у вертикальному положенні на спеціально оснащених робочих місцях. Зварювання виконувалося відповідно до вимог технологічного процесу. Майстри виробничого навчання пройшли справжнє випробування, показали свою майстерність, удосконалили вміння та знання, які з року в рік передають своїм учням, майбутнім професійним зварникам. «Битва» професіоналів завершена… Чудовий настрій, заряд енергії, емоції та враження, а головне знання та досвід. Мета конкурсу досягнута. Кожен з учасників заслуговував на перемогу… Успіхів майстрам виробничого навчання у подальшій професійній діяльності! Спільна робота згуртовує, допомагає працювати та перемагати.
    Після проведення конкурсу на базі підрозділу смт Головине відбулося засідання методичної комісії педагогічних працівників даної професії: підведення підсумків роботи Тижня, обмін досвідом, плани на майбутнє.
    Упродовж дня у навчальних групах у дистанційному форматі відбулися виховні години «Імідж професії «Електрогазозварник».
    Тиждень сприяв кожному учаснику зануритись у цікавий світ професії, міцніше та глибше оволодіти відповідними професійними компетентностями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість, розширити кругозір і отримати безліч позитивних емоцій.
    Віримо в себе і все у нас вийде! Це дуже важливо сьогодні!

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення