Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Навчально практичні центри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Публічна інформація

Безпека роботи в мережі INTERNET

 

 

     У Головинському ВПУ НТ в період з 19 по 23 вересня 2022 року проходив фаховий методичний тиждень з професії "Водій автотранспортних засобів".
     В рамках Тижня відбулися різноманітні заходи: огляд навчально-методичних видань з професії, вікторина «Автомобіль, дорога, пішохід», конкурс малюнків на тему: «Дотримуйся правил дорожнього руху – збережи життя», відкритий урок з предмета «Будова вантажного автомобіля» (тема: «Карданна передача»), олімпіада з предмета «Будова вантажного автомобіля», відеолекторій «Як отримати талон Е-запису». Викладач української мови провела мінідиктант на тему: «Увага! Небезпека на дорозі» серед здобувачів освіти.
     У рамках Тижня пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів» серед здобувачів освіти та серед майстрів. В теоретичній частині конкурсанти вирішували тестові завдання з ПДР. Практична частина серед здобувачів освіти складалася із вправ відповідно до набутого кваліфікованого рівня: маневрування та розворот в обмеженому проїзді, заїзд в умовний бокс. Майстрами в/н у рамках Тижня проведено уроки практичного водіння автомобіля.
     Керівниками навчальних груп проведено виховну годину «Правила поведінки на дорозі». Захід був змістовним, корисним, цікавим, сприяв повторенню та закріпленню знань правил дорожнього руху. Проведення даних заходів сприяють формуванню у здобувачів освіти ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед учнів та формуванню адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.
     Фельдшером закладу освіти проведена бесіда з інструкторами по водінню з надання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую».
     Тиждень пройшов цікаво, змістовно, з використанням інноваційних технологій.

    

    

    

    

    

 

 

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення