Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Навчально практичні центри

Здобувачам освіти

Методична робота

Виховна робота

Публічна інформація

Безпека роботи в мережі INTERNET

 

 

     У період з 14 по 18 листопада 2022 року у ГВПУ НТ проходив фаховий методичний тиждень з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар з ремонту ДБМ та тракторів; слюсар з ремонту с/г машин та устаткування».
     14 листопада на базі підрозділу смт Пулини пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» (категорія «А1»)» серед кращих здобувачів освіти груп: 302 – Швець Олександр , 407 – Ковтонюк Віктор, 211Т – Супрунчук Андрій , 201Т – Антонюк Олександр. Конкурс проходив у два етапи: теоретичний та практичний. Під час теоретичного етапу учасники виконували тестові завдання. Практичний складався з виконання завдань: регулювання начіпної системи трактора та регулювання плуга на задану глибину оранки; керування трактором та оранка земельної ділянки з начіпними плугом.
     За результатами конкурсу перше місце виборов здобувач освіти підрозділу Головине Ковтонюк Віктор (група 407), друге розділили Швець Олександр (група 302, смт Головине) та Антонюк Олександр (група 201Т, смт Пулини), третє місце посів Супрунчук Андрій (група 211Т, смт Пулини).
     15 листопада серед здобувачів освіти групи 303/4 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» (категорії «D1»), відповідальні майстри в/н Микитюк О.В. та Якименко В.П. Проведено конкурс у два етапи: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань у формі тестових завдань. У ході практичної частини конкурсу учні показали майстерність і спритність  переміщення та складання вантажу під час роботи на екскаваторі Volvo. За результатами теоретичної та практичної частин переможцями конкурсу стали: Мовчан Олександр - І місце, Собченко Віталій – ІІ місце, Беляк Дмитро - ІІІ. Вітаємо конкурсантів!
     Викладач Заречний А.А. у дистанційному форматі провів олімпіаду з предмета "Спеціальна технологія" серед здобувачів освіти гр. 201, 302, 303/4, 407.
     Керівники 408 групи: Мацієвська Т.В. та майстер в/н Андрущук В.В., організували для здобувачів освіти розважальний професійний гравікон «Мій світ – моя професія» (елементи гри, вікторина, цікаві конкурсні завдання). Команди отримали запал енергії, багаж знань та солодкі смаколики.
     У рамках Тижня професії здобувачі освіти 103 групи здійснили екскурсію на сільськогосподарське підприємство ТОВ «КОРОСТИШІВЗЕМІНВЕСТ» (с. Старосільці).  Генеральний директор Вознюк О.С. ознайомив здобувачів освіти з підприємством, розповів про особливості роботи та перспективу вибору даної  професії здобувачами освіти. Головний інженер підприємства Салата В.Г. показав здобувачам освіти новітні сільськогосподарські машини, трактори, комбайни. Юнаки відчули  себе справжніми механізаторами та мали змогу за допомогою наставників керувати сучасною с/г технікою. Приємно відмітити, що підприємство «КОРОСТИШІВЗЕМІНВЕСТ» із задоволенням надає місця для проходження виробничої практики майбутнім професіоналам своєї справи із подальшим працевлаштуванням.
     Дякуємо підприємству «КОРОСТИШІВЗЕМІНВЕСТ» за цікаву та плідну екскурсію! Учні Головинського ВПУ НТ отримали безліч позитивних емоцій та вкотре переконалися, що обрали престижну та затребувану на ринку праці професію.
     Також у рамках Тижня професій голова методичної комісії Заречний А.А. провів «Битву професіоналів» серед майстрів виробничого навчання ГВПУ НТ підрозділів смт Головине та смт Пулини. Викладач Якименко В.П. запросив групи 407 та 303/4 до віртуального екскурсу «Перші екскаватори: як все починалося?». Бібліотекар Тетяна Бежевець ознайомила членів МК із педагогічною літературою з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Слюсар з ремонту ДБМ та тракторів».
     18.11.2022 здобувачі освіти спільно із викладачем Заречним А.А., майстрами в/н Андрущуком В.В. та Пилипчуком Ю.В. відповідного профілю здійснили екскурсію на підприємство «Техноторг» (м. Житомир). Виставка новітньої сільськогосподарської техніки, обладнання, цікава розповідь співробітників підприємства, можливість відчути себе за кермом та незабутні емоції і враження. День видався вдалим і корисним. ДЯКУЄМО КОМПАНІЇ «ТЕХНОТОРГ»!
     Цього ж дня керівники навчальних груп у рамках Тижня професій провели з учнями години спілкування професійного спрямування (дистанційно).
Майстер в/н Шилігацький Ю.О. провів практичний етап  конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» (категорії «А1»)» серед кращих здобувачів освіти груп 201, 302, 303/4, 407. Практична частина конкурсу складалася із вправ по керуванню трактором Т-25, а саме: виїзд з умовного боксу, рух змійкою переднім та заднім ходом та заїзд назад в умовний бокс.
     Переможцями стали:
     1 місце - Братко Роман (гр.201), Брузда Дмитро (302);
     2 місце - Ратошнюк Дмитро (гр.201);
     3 місце - Гейбатов Артур (гр.302).
     Вітаємо майбутніх професіоналів своєї справи!
     ВЧИМОСЯ І ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!

    

    

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення