Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

 Звітний концерт учасників гуртків художньої самодіяльності  

    16 березня 2017 року актова зала ГВПУ НТ була переповнена глядачами. Сюди завітали учні та працівники училища, методисти Житомирського будинку художньої та технічної творчості, мешканці селища Головине на творчий звітний концерт учасників гуртків художньої самодіяльності під гаслом «За свободу України ми співаємо пісень».
    Завдяки пісні, художньому слову та відеоматеріалам глядачі перегорнули сторінки історії України від минулого до сьогодення. Згадали в цей день учасники художньої самодіяльності земляків – захисників держави, які оберігають мир і спокій рідного землі на Сході України, присвятивши їм відеоролик.
    А у фойє навчального корпусу гостей звітного концерту зустрічали учасники гуртка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва зі своїми поробками: вишивки гладдю та хрестиком, вироби з бісеру та атласних стрічок, вироби-обереги та ляльки-мотанки, квіти з паперу та малюнки.
    Звітний концерт вийшов яскравим, емоційним, піднесеним, об’єднаний словом та піснею, акторським мистецтвом та сценічною грою.
    Методисти ЖДБХТТ високо оцінили роботу всіх керівників та учасників гуртків, хто плідно попрацював над створенням цього прекрасного та незабутнього дійства.
    Відвідування учнями гуртків та участь у різноманітних масових заходах налагоджують  міжособистісні стосунки, породжують  упевненість підлітків у собі й дарують їм відчуття єдності, які вкрай необхідні для успіху в житті.