Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

 Тиждень військово-патріотичного виховання

    В період з 03.05 по 06.05.2017 року в училищі пройшов тиждень військово-патріотичного виховання «Зі сплаву мертвих і живих писалось ім’я Перемоги». В рамках тижня було оформлено фойє навчального корпусу елементами світлин «Україна - більше за життя!», де представлені документальні фото подій Другої світової війни на території України та фото загиблих випускників училища – учасників АТО на Сході України. Серед заходів тижня урок мужності «Ми славимо мужність і подвиг ваш», проведений вихователями у блоках гуртожитку, презентація книги «Фронтовими дорогами Черняхівщини» (бібліотекар Фінька А.Г.) у навчальних групах, перегляд відеофільму «Незгасима пам’ять» в актовій залі гуртожитку, інформаційна викладка-портрет «Герої нашого часу» (бібліотекар Бежевець Т.П.) у читальній залі бібліотеки училища.
    Викладачем історії Ковальовою М.П. було організовано та проведено історичну вікторину «В книгах, деревах, хмарах пам'ять болем поросла». У вікторині взяли участь дві команди: «Патріоти» та «Захисники», які виконували різного роду завдання. Вікторина проходила в три етапи: 1-й етап – бліцопитування з 15 тестових завдань; 2-й етап - гра «Вірю-не вірю», де учасникам потрібно було виявити правильність чи неправильність  наведених фактів; 3-й етап - розгадування ребусів. За результатами змагань першість отримала команда «Патріоти». По закінченню учасники обох команд були нагороджені подарунками за перемогу та участь.
    Завершальним заходом тижня був урок-реквієм «Вклонися, мій травню, високим могилам» (керівник гуртка Гарманчук І.В.) з елементами флешмобу «Набат пам’яті» (УР, координатор Янович Н.А.), проведений в актовій залі училища за участі трудового та учнівського колективу.
    Пам'ять загиблих воїнів у Другій світовій війні учасники тижня вшанували покладанням квітів до меморіального комплексу Пам’яті у селищі Головине.