Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

 Тиждень трудового та екологічного виховання

    В період з 24.04.2017р. по28.04.2017р. в училищі проходив тиждень трудового та екологічного виховання під гаслом «Праця – джерело життя і головна його прикраса».
    Розпочався тиждень із оформлення фойє навчального корпусу зі світлинами учнів училища на тему «Щоб життя гарне мати – навчись працювати».
    В програмі тижня відбулися різноманітні заходи та дійства. В бібліотеці училища – викладка літератури із загадками, приказками та поезією, на уроках теоретичного навчання – конкурси на кращий учнівський твір, у фойє навчального корпусу – майстер-класи учнівських поробок, благодійний ярмарок булочних виробів «Училищна родина» та виставка-аукціон «Світ захоплень моєї родини». На клумбах біля центрального входу училища учні висадили кущі троянд, організувавши зелену акцію «Затишне училище – особиста справа кожного».
    В ході тижня учні мали змогу переглянути відеоурок «Головине – мій рідний край, моя історія жива», відеоматеріали екологічного спрямування, відвідати юридичну вітальню та зустріч із ліквідаторами ЧАЕС – працівниками училища, відвідати тренінг «Здібності людини і професії».
    В ці дні плідно працювали учасники трудового десанту по впорядкуванню братських могил та пам’ятників.
    УР училища провела бліцопитування з представниками різних професій «Таємниця майстерності».