Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

«Тепло сімейного вогнища»  

    З метою зміцнення взаємовідносин батьків та дітей, навчального закладу та батьківського комітету, збереження традиційних сімейних цінностей,  виховання в учнів родинних, громадянських, національних, загальнолюдських цінностей, ідеалів сім’ї, родини в училищі в період з 06.03. по 10.03.2017 р. був проведений тиждень родинно-сімейного виховання  «Тепло сімейного вогнища».
    Протягом Тижня було проведено ряд заходів, серед яких, святкове оформлення фойє навчального корпусу, виставка літератури в бібліотеці, конкурс вітальних стіннівок до 8 Березня, акція «Вітаємо, любі дівчата», проведена УР, виставка учнівських поробок «Світ захоплень моєї родини», години спілкування у навчальних групах.
    Відкрите заняття гуртка народної творчості «Берегиня» на тему: «Мотанка – оберегова лялька» провела керівник гуртка Лисюк І.О. Учасники гуртка ознайомили присутніх з історією виникнення ляльки-мотанки, дали практичні навички  з її створення.
    Викладач Кузьменко О.О. провела конкурс на кращий учнівський твір «Мій родовід і я». Учні провели  цікаві дослідження своїх родинних зв'язків та описали про них у творах.
 Соціально-психологічна служба розробила та розповсюдила серед учнів гуртожитку пам’ятку «Домашнє насильство як підґрунтя девіантної поведінки підлітка».
     Родзинкою тижня стала концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню. Чоловічий колектив щиро вітав прекрасну половину людства зі святом Весни, Любові і Краси.
    В рамках Тижня викладачем Коробенком В.М. була проведена відкрита виховна година «Сімейні традиції», де лунали вірші, пісні, прислів’я та загадки про сім'ю, родину, їх традиції та звичаї.
    Тиждень був насиченим і різноманітним, цікавим і змістовним.

Мовчан Л.В., вихователь