Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

    Обласна методична секція викладачів суспільних дисциплін

    12 жовтня на базі ГВПУ НТ відбулося засідання обласної методичної секції викладачів суспільних дисциплін на тему «Організаційно-методичні вимоги до викладання суспільних дисциплін у ПТНЗ в 2016-2017 навчальному році». Засідання пройшло у формі професійної дискусії. В ході засідання секції педпрацівники ознайомилися з оновленою навчальною програмою та вимогами щодо вивчення історії України (методист НМК Ковальчук Т.О.), презентацією роботи методичної комісії училища (голова МК Поліщук Н.К.), відвідали відкриті уроки з предмета «Правознавство» на тему: «Смертна кара: за і проти» (викладач Редчиць С.П.) та з предмета «Історія України» на тему: «Проголошення незалежності України» (викладач Ковальова М.П.).
    Учасники методичної секції переглянули віртуальний історико-краєзнавчий літопис до 25-річчя незалежності України «Пронесу я Україну в серці крізь віки» (викладач Поліщук Н.К.).
У фойє навчального корпусу учасники секції посмакували козацьких страв, взяли участь у фотоакції «Козацькому роду – нема переводу».
     Учасники обласної секції ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального корпусу училища, зробили фото на згадку.