Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Місячник охорони праці, безпеки життєдіяльності та протипожежного захисту в Головинському ВПУ НТ  

    За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Україна відповідно до Указу президента від 18 серпня 2006 року також відмічає цю дату.
    Педагогічним колективом було проведено комплекс заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я учнів, запобігання нещасних випадків в училищі та за його межами; формування умінь і навичок чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; виховання та розвитку високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємовиручки.
    В рамках місячника були проведені інформаційно-просвітницькі та виховні години на теми:  «Обережно - міни!» (до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням); «Шукаємо вихід із сміттєвих лабіринтів».
    Цікаво і змістовно пройшов в училищі тиждень фізичної культури і спорту. Відбулися загальноучилищні змагання з міні-футболу та тенісу.
    Соціальним педагогом Ковальовою М.П. проводились анкетування «Обери життя», де учні в опитувальниках мали змогу висловити свої пропозиції як не потрапити в полон шкідливих звичок та дотримуватися здорового способу життя. За результатами дослідження з учнями була проведена просвітницька бесіда «Формуємо здоровий спосіб життя разом».
    Учнями гуртожитку відбувся перегляд науково-популярних відео, присвячених Міжнародному дню польоту людини в космос та Міжнародному дню Землі.
    Не залишилися осторонь проведення Місячника і працівники парку та навчального господарства. Був проведений детальний огляд всіх приміщень для виявлення порушень та недоліків в утриманні й використанні обладнання, розроблений графік ремонтно-будівельних робіт, підготовлено устаткування, машини та механізми машинно-тракторного парку до роботи у весняно-літній період, проведена профілактика електромережі училища.
    19 квітня в рамках Місячника проходив День ЦЗ. Програма дня була насиченою: конкурси рефератів, малюнків, комбінована спортивна естафета, відкриті уроки відповідної тематики, навчально-тренувальна евакуація.
    До Дня довкілля учнівський та трудовий колективи училища провели акцію з прибирання території навчального закладу, аби облаштоване подвір’я милувало око не лише учнів та працівників, а й мешканців та гостей селища. Пройшла операція «Турбота» - упорядкування братської могили, яка вже стала традиційною для навчального закладу.
    В рамках Місячника інженером з охорони праці Заньковець Н.М. було здійснено перевірку ведення керівниками груп журналів з питань проведення інструктажів з охорони праці безпеки життєдіяльності та бесід з попередження травматизму серед учнів.
    В плані заходів Місячника окремий день був приурочений Міжнародному дню пам’яті Чорнобильської трагедії. Цей чорний день в історії України завжди буде об’єднувати всіх живучих одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Виховна година поглибила знання учнів про Чорнобильську катастрофу, охарактеризувавши її як трагедію українського народу та катастрофу всесвітнього масштабу.
    Сподіваємось, що заходи Місячника позитивно вплинуть на майбутнє молоді, адже найцінніше в людини - це життя та здоров’я, а якими вони будуть залежить від самої людини.

Заньковець Н.М., інженер з ОП