Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

 «Методична кав’ярня»

    Коли завершується навчальний семестр і учні відпочивають на канікулах, педагоги ГВПУ НТ починають жити іншим життям училища і, повірте, воно не поступається насиченістю життю денному з учнями. Переконайтесь самі – оберіть розвагу собі та своїм колегам до смаку і вирушайте на педагогічні читання, вебінари, тренінги, засідання педагогічної ради або імідж-клубу чи у все одразу!
            12 січня в рамках Плану роботи педагогічних працівників під час зимових канікул в методичному кабінеті училища відбулася довгоочікувана творча зустріч у «Методичній кав’ярні», присвячена найкращим педагогічним традиціям. Креативний персонал у складі менеджера, адміністратора, бармена, хостес та баристи подарували хороший настрій і натхнення усім відвідувачам-педагогам, які завітали до «кав’ярні» у пошуках нових педагогічних та інноваційних технологій. А на завершення творчої зустрічі усіх відвідувачів «Методичної кав’ярні» пригостили філіжаночкою кави.
            Сподіваємося, що учасники цієї зустрічі знайшли у «методичному меню» кав’ярні щось нове для себе та дізналися багато освітніх цікавинок.
            Усім учасникам «Методичної кав’ярні» спільними зусиллями вдалося створити особливу атмосферу.
            Пишайтеся українським! Творчого натхнення!

З найкращими побажаннями і вдячністю, організатори творчої зустрічі