Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Калейдоскоп професійної майстерності «Моя професія – будівельник»

    В рамках фахового методичного тижня будівельних професій викладачем спецдисциплін Самохіною Є.П. та керівником гуртка Гарманчук І.В. було проведено калейдоскоп професійної майстерності «Моя професія – будівельник». Учні груп 118, 216 та 318 разом зі своїми наставниками ніби заглянули в історичний калейдоскоп професії «Будівельник», прокрутивши його від часів становлення професії до реалій сьогодення. Завдяки відео- та фотоматеріалам організатори дійства відобразили шлях зростання майстерності та професійності будівельників, їх можливості в сучасному світі.
    Цікавим моментом заходу стала вікторина, проведена з учнями, яка змусила їх згадати уроки теоретичного та практичного навчання, логічно мислити, згадати специфіку будівлі навчального закладу та його території. Учні наввипередки давали відповіді на поставлені запитання, за що найбільш активні отримували солодкі призи.
    У виконанні запрошених гостей, аматорів сцени, на заході лунали пісні про рідний край, Головине та Україну.
    Калейдоскоп професійної майстерності пройшов цікаво та з користю для майбутніх професіоналів будівельної справи, вкотре довівши необхідність та актуальність професії у всі часи існування людства.