Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

    День подяки (Thanksgiving Day)

    24 листопада учасники предметного гуртка «Англійська – це легко» та активісти учнівського самоврядування під керівництвом викладачів іноземної мови (Поліщук А.В. та Данилівської Я.Д.) ознайомили учнів училища з традиціями англомовних країн, а саме з історією виникнення та особливостями святкування Дня подяки. Тематично оформлене фойє навчального закладу та проведена знавцями англійської мови імпреза-акція, на знання особливостей Дня подяки в англомовних країнах з можливістю отримання смаколика за правильну відповідь,  доповнили атмосферу цього дня.
    Також учні училища, а саме представники 318, 312, 302, 201 груп, взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» 2016.
    Бажаємо нашим конкурсантам перемоги і сподіваємося, що учасники предметного гуртка «Англійська – це легко» переконали всіх, що День подяки — дуже цікаве свято з особливими традиціями. І, хоча в Україні його не відзначають, все ж і нам варто інколи зупинитися і подумати: за скільки чудових речей у своєму житті ми маємо подякувати своїм рідним та близьким?

Поліщук А.В., заст. директора з НР