Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Чорнобиль – скорбота пам’яті людської  

    Саме під такою назвою пройшла в училищі виховна година до Дня Чорнобильської трагедії.
    В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.
    Творча група, що працювала над організацією проведення заходу, поставила за мету розширити знання учнів про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для всього живого, розповісти про працівників училища - ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає, а також сприяти формуванню почуття відповідальності до навколишнього середовища; любові до рідного краю, до природи.
    На початку заходу учні організували флешмоб «Чорнобильський вальс», під час якого в танці показали трагічність подій в Чорнобилі.
    Зі сцени лунали слова суму та тривоги, пісні мрій та сподівань на майбутнє. До учнів звернулися ліквідатори ЧАЕС – працівники училища, з надією на мир і спокій у державі та світі. Відео та фотоматеріали перегорнули трагічні сторінки історії від далекого 1986 року до сьогодення.
    Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль  –  це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.