Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 11.02.19 по 08.03.19р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 317

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Виробниче

ММ

Мячкова Я.М.

2

9:20

10:05

навчання

 

 

3

10:10

10:55

 

 

 

4

11:00

11:45

Маляр

 

 

5

11:50

12:35

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

6

12:40

13:25

 

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Екологія

311

Максимчук В.О.

9

14:45

15:30

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

Вівторок

1

8:30

9:15

Виробниче

ММ

Мячкова Я.М.

2

9:20

10:05

навчання

 

 

3

10:10

10:55

 

 

 

4

11:00

11:45

Маляр

 

 

5

11:50

12:35

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

6

12:40

13:25

 

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Середа

1

8:30

9:15

Математика

410

Самохіна Є.П.

2

9:20

10:05

Історія України

307

Поліщук Н.К.

3

10:10

10:55

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

4

11:00

11:45

Математика

410

Самохіна Є.П.

5

11:50

12:35

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

6

12:40

13:25

Українська література

103

Піонтківська Г.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Основи прав. знань

306

Поліщук Н.К.

9

14:45

15:30

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

Четвер

1

8:30

9:15

Технологія мал. робіт

410

Самохіна Є.П.

2

9:20

10:05

Історія України

306

Поліщук Н.К.

3

10:10

10:55

Математика

410

Самохіна Є.П.

4

11:00

11:45

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

5

11:50

12:35

Українська література

103

Піонтківська Г.М.

6

12:40

13:25

Українська література

103

Піонтківська Г.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Біологія

311

Максимчук В.О.

9

14:45

15:30

Математика

410

Самохіна Є.П.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

203

Нестерчук С.В.

1

8:30

9:15

Будівел. креслення

М25

Подкур О.В.

2

9:20

10:05

Будівел. креслення

М25

Подкур О.В.

3

10:10

10:55

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

4

11:00

11:45

Інформац. технології

202

Каленюк О.М.

5

11:50

12:35

Астрономія

203

Нестерчук С.В.

6

12:40

13:25

Астрономія

203

Нестерчук С.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

9

14:45

15:30