Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 01.10.18 по 19.10.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 317

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Виробниче

ММ

Мячкова Я.М.

2

9:30

10:15

навчання

 

 

3

10:20

11:05

 

 

 

4

11:10

11:55

Маляр

 

 

5

12:00

12:45

І зміна 8:40 - 13:35

 

 

6

12:50

13:35

 

 

 

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Вівторок

1

8:40

9:25

Виробниче

ММ

Мячкова Я.М.

2

9:30

10:15

навчання

 

 

3

10:20

11:05

 

 

 

4

11:10

11:55

Маляр

 

 

5

12:00

12:45

І зміна 8:40 - 13:35

 

 

6

12:50

13:35

 

 

 

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Математика

410

Самохіна Є.П.

9

15:20

16:05

Технологія мал. робіт

410

Самохіна Є.П.

Середа

1

8:40

9:25

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:30

10:15

Історія України

306

Поліщук Н.К.

3

10:20

11:05

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

4

11:10

11:55

Математика

410

Самохіна Є.П.

5

12:00

12:45

Технологія мал. робіт

410

Самохіна Є.П.

6

12:50

13:35

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Технологія мал. робіт

410

Самохіна Є.П.

9

15:20

16:05

Технологія мал. робіт

410

Самохіна Є.П.

Четвер

1

8:40

9:25

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

2

9:30

10:15

Українська література

103

Піонтківська Г.М.

3

10:20

11:05

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

4

11:10

11:55

Будівел. креслення

406

Подкур О.В.

5

12:00

12:45

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:50

13:35

Людина і світ

М25

Редчиць С.П.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Українська література

103

Піонтківська Г.М.

9

15:20

16:05

Матеріалознавство

406

Подкур О.В.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна година

203

Нестерчук С.В.

1

8:40

9:25

Охорона праці

107

Заньковець Н.М.

2

9:30

10:15

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

3

10:20

11:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

4

11:10

11:55

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

5

12:00

12:45

Історія України

306

Поліщук Н.К.

6

12:50

13:35

Людина і світ

М25

Редчиць С.П.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

9

15:20

16:05