Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 14.01.18 по 22.03.19р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 303

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Математика

407

Коробенко В.М.

2

9:20

10:05

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

3

10:10

10:55

Українська література

307

Кузьменко О.О.

4

11:00

11:45

Фізика

203

Нестерчук С.В.

5

11:50

12:35

Основи енергоефект.

202

Каленюк О.М.

6

12:40

13:25

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Основи бізнесу та усп.

403

Солякова Т.В.

9

14:45

15:30

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

Вівторок

1

8:30

9:15

Математика

407

Коробенко В.М.

2

9:20

10:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

3

10:10

10:55

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

4

11:00

11:45

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

5

11:50

12:35

Техніка пошуку роботи

107

Максимчук В.В.

6

12:40

13:25

Людина і світ

406

Редчиць С.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

ПДР

104

Прокопчук В.В.

9

14:45

15:30

ПДР

104

Прокопчук В.В.

Середа

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

2

9:20

10:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

3

10:10

10:55

Основи законодавт.ва

406

Редчиць С.П.

4

11:00

11:45

Будова ВА

303

Ломако А.А.

5

11:50

12:35

Основи енергоефект.

202

Каленюк О.М.

6

12:40

13:25

Екологія

311

Максимчук В.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Четвер

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

2

9:20

10:05

ОБР та ПМД

104

Прокопчук В.В.

3

10:10

10:55

ОБР та ПМД

104

Прокопчук В.В.

4

11:00

11:45

Будова ВА

303

Ломако А.А.

5

11:50

12:35

Професійна етика

104

Прокопчук В.В.

6

12:40

13:25

Історія України

306

Поліщук Н.К.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

9

14:45

15:30

Охорона праці і НС

107

Заньковець Н.М.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

М1

Ковальчук Р.А.

1

8:30

9:15

Будова й експ. бульд.

М1

Ковальчук Р.А.

2

9:20

10:05

Будова ВА

303

Ломако А.А.

3

10:10

10:55

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

4

11:00

11:45

ПДР

104

Прокопчук В.В.

5

11:50

12:35

ОБР та ПМД

104

Прокопчук В.В.

6

12:40

13:25

ОБР та ПМД

104

Прокопчук В.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30