Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу здобувачам освіти

 

Термін

з 08.04.19 по 24.05.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 202

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Виробниче

МТП

Микитюк О.В.

2

9:20

10:05

навчання

 

 

3

10:10

10:55

Тракторист -

 

 

4

11:00

11:45

машиніст

 

 

5

11:50

12:35

с/ вир-ва кат "А1"

 

 

6

12:40

13:25

І зміна 8.30 - 13.25

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Вівторок

1

8:30

9:15

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

2

9:20

10:05

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

3

10:10

10:55

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

4

11:00

11:45

ПДР

104

Прокопчук В.В.

5

11:50

12:35

ОБР та ПМД

104

Прокопчук В.В.

6

12:40

13:25

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Всесвітня історія

306

Ковальова М.П.

9

14:45

15:30

Охорона праці і НС

М27

Заньковець Н.М.

Середа

1

8:30

9:15

Біологія

311

Максимчук В.О.

2

9:20

10:05

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

3

10:10

10:55

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

4

11:00

11:45

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

5

11:50

12:35

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

6

12:40

13:25

Фізика

203

Нестерчук С.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

9

14:45

15:30

Українська література

103

Піонтківська Г.М.

Четвер

1

8:30

9:15

Інформатика

215

Поліщук І.М.

2

9:20

10:05

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

3

10:10

10:55

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

4

11:00

11:45

Інформатика

215

Поліщук І.М.

5

11:50

12:35

Хімія

311

Максимчук В.О.

6

12:40

13:25

Біологія

311

Максимчук В.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Українська література

103

Піонтківська Г.М.

9

14:45

15:30

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

М1

Ковальчук Р.А.

1

8:30

9:15

Будова ВА

303

Ломако А.А.

2

9:20

10:05

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

3

10:10

10:55

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

4

11:00

11:45

Орган. і техн. с/г вир.

М1

Ковальчук Р.А.

5

11:50

12:35

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:40

13:25

Математика

410

Самохіна Є.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

  

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30