Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 21.01.19 по 05.04.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 101

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

2

9:20

10:05

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

3

10:10

10:55

Спецтехнологія

М1

Ковальчук Р.А.

4

11:00

11:45

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

5

11:50

12:35

Спецтехнологія

М1

Ковальчук Р.А.

6

12:40

13:25

Технічне креслення

М25

Подкур О.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Українська література

307

Кузьменко О.О.

9

14:45

15:30

Біологія і екологія

311

Максимчук В.О.

Вівторок

1

8:30

9:15

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

2

9:20

10:05

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

3

10:10

10:55

Хімія

310

Пилипчук С.О.

4

11:00

11:45

Осн. підприєм. діяльн.

403

Солякова Т.В.

5

11:50

12:35

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

6

12:40

13:25

Осн. підприєм. діяльн.

403

Солякова Т.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

8

13:55

14:40

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

9

14:45

15:30

Географія

107

Максимчук В.В.

Середа

1

8:30

9:15

ТО і ремонт с/г техніки

М27

Микитюк О.В.

2

9:20

10:05

Слюсарна справа

М27

Микитюк О.В.

3

10:10

10:55

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

4

11:00

11:45

Математика

407

Коробенко В.М.

5

11:50

12:35

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

6

12:40

13:25

Інформац. технології

202

Каленюк О.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Четвер

1

8:30

9:15

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

2

9:20

10:05

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

3

10:10

10:55

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

4

11:00

11:45

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

5

11:50

12:35

Математика

407

Коробенко В.М.

6

12:40

13:25

Осн. підприєм. діяльн.

403

Солякова Т.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Основи прав.знань

306

Поліщук Н.К.

9

14:45

15:30

Інформатика

215

Поліщук І.М.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

Г2

Ковальова М.П.

1

8:30

9:15

Виробниче навчання

М28

Андрущук В.В.

2

9:20

10:05

 

 

 

3

10:10

10:55

Слюсар з ремонту

 

 

4

11:00

11:45

ДБМ та тракторів

 

 

5

11:50

12:35

1-2 розряду

 

 

6

12:40

13:25

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30