Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    9 червня 2024 року Житомирщину з робочою поїздкою відвідав заступник Міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній.
    Зокрема заступник Міністра відвідав Головинське вище професійне училище нерудних технологій.
    У 2024 році на Житомирщині планується створення навчально-практичних центрів на базі 4 закладів профтехосвіти за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів. Одним із таких закладів є Головинське училище.
    Разом із паном Дмитром оглянули матеріально - технічну базу закладу, обговорили створення нового навчально-практичного центру «Сучасні транспортні технології», подальші перспективи функціонування училища.
    Хоча заклад знаходиться у сільській місцевості, охочих вчитися тут вистачає. Гарні умови навчання та проживання, гаряче харчування, нова техніка та обладнання, досвідчені майстри та викладачі – усе це приваблює студентів і дорослих, хто хоче здобути другу професію. Заклад активно розвивається та має багато планів, про які говорили з директором Вячеславом Максимчуком. Створення професійного коледжу, відкриття нових професій, участь у проєктах по покращенню матеріально - технічної бази училища.
    Зі свого боку Житомирська обласна військова адміністрація усіляко підтримує заклади професійної освіти, зокрема і Головинське училище. У минулому році передали автобус, за кошти обласного бюджету капітально відремонтовано 2 укриття. Адже розуміємо, що саме профтех готує тих, хто відбудовує Україну!
    Все буде ПТО! Все буде Україна!

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення