Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    В рамках Місячника знань правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» та фахового методичного Тижня з професії «Водій автотранспортних засобів» проведено зустріч здобувачів освіти Головинського ВПУ НТ з представниками сектору реагування патрульної поліції Черняхівського РВ Національної поліції України в Житомирській області.
    …Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень серед студентської молоді – один з напрямків професійної діяльності правоохоронців.  Днями черняхівські поліцейські провели зустріч з вихованцями Головинського вищого професійного училища.
    Насамперед гості під час бесіди закріпили з підлітками їх знання Правил дорожнього руху. Особливу увагу правоохоронці зосередили на безпечній поведінці неподалік автошляхів зі жвавим рухом транспортних засобів, перетину проїзних частин та необхідності виокремлення себе у темряві.
    Найбільше зацікавлення у студентів викликало обговорення правил безпеки у кіберпросторі, адже значна кількість ошуканства учиняється з використанням інтернет-ресурсів. Учасники зустрічі дискутували з приводу основних методів діяльності шахраїв та разом сформували певний алгоритм дій, щоб убезпечити себе та близьких від посягань зловмисників. Свої слова правоохоронці підкріпили й наочно – кожен слухач отримав інформаційний буклет із застереженням та контактними номерами служб, які допомагають у кризових ситуаціях.
    Під час неофіційної частини візиту студенти мали можливість ознайомитися зі спорядженням правоохоронців, приміряти елементи амуніції та зробити фото на згадку.
    Правоохоронці вважають, що саме такі зустрічі сприяють найбільш успішному засвоєнню інформації і сподіваються, що це допоможе запобігти вчиненню адміністративних і кримінальних правопорушень як відносно підлітків, так і безпосередньо ними. (Зі сторінки у Фейсбук  - Житомирське районне управління поліції)

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення