Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    29 травня 2024 року до Головинського ВПУ НТ з робочим візитом завітали начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, заступник начальника обласної військової адміністрації Юрій Денисовець, начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк та заступник директора департаменту освіти і науки Світлана Близнюк.
    На початку візиту посадовці вшанували пам'ять загиблих випускників училища та поклали квіти до пам’ятного знаку на території закладу освіти.
    У ході візиту було перевірено стан проведення капітального ремонту найпростіших укриттів за кошти з обласного бюджету. Попередньо у Головинському ВПУ НТ провели модернізацію та облаштування наявних укриттів. Відремонтовані споруди відповідають усім сучасним вимогам. Вони мають високопродуктивну систему вентиляції, опалення, резервні джерела живлення, медичний пункт, інтернет-зв’язок, а також обладнані для доступу маломобільних груп населення.
    Директор Головинського ВПУ НТ Вячеслав Максимчук презентував посадовцям проєкт реалізації на базі закладу освіти навчально-практичного центру «Сучасні транспортні технології». Кошти для створення даного центру у сумі 14,7 млн грн передбачено у співфінансуванні МОН України та Житомирської ОДА.
    ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО.

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення