Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    23 травня 2024 року, у Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій відкрили Алею Пам’яті та шани випускникам, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України у боях з російськими окупантами.
    Відкрили Алею Пам’яті загиблим випускникам учасники бойових дій: викладач Головинського ВПУ НТ Антон Ковальчук та вчитель Головинського ліцею Олександр Матушинський.
    З промовою на церемонії відкриття Алеї Пам’яті виступили заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Юрій Денисовець та директор Головинського ВПУ НТ Вячеслав Максимчук.
    На мітингу були присутні: директор департаменту освіти і науки Житомирської ОДА Наталія Осипович, представники Черняхівської селищної ради, почесна варта, військовий оркестр, учні та працівники училища, рідні загиблих, друзі, побратими, мешканці селища.
    Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників – випускників закладу освіти та поклали квіти біля пам’ятного знаку.
    Допоки ми живі — житиме пам’ять про героїв.
    Вшанування пам’яті героїв – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх патріотів України.
    Світла пам'ять Героям, які віддали життя за Україну.
    !!! Не всі імена загиблих випускників викарбувані на камені. Не всі нам відомі. Тому звертаємося до учасників спільноти у Фейсбуці, працівників училища, учнів, друзів та знайомих допомогти у пошуку імен полеглих випускників, щоб їх імена пам’ятали та шанували майбутні покоління. Повідомлення відсилайте адміністратору групи Головинське вище професійне училище нерудних технологій або на пошту ГВПУ НТ gvpunt@ukr.net.

    

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення