Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    В період з 25.03. по 29.03.2024  року з метою підвищення рівня мотивації учнівської молоді до вивчення професії, поглиблення та розширення знань, збагачення науково-методичного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання в закладі проходив фаховий методичний тиждень з професій «Електрогазозварник».
    Упродовж Тижня були проведені відкриті методичні заходи, до проведення яких були залучені здобувачі освіти з професії «Електрогазозварник» груп 109, 208 та 307. Серед здобувачів освіти проходили змагання, проводилися відкриті уроки, майстер-класи, екскурсії проходили конкурси фахової майстерності; учні брали участь в благодійній допомозі ЗСУ. Все це дало можливість здобувачам освіти краще і глибше пізнати свою майбутню професію, віднайти для себе щось нове і несподіване.
    В групі 307 проводилися теоретична та практична частини атестаційної експертизи з професій: 7212 «Електрогазозварник 4 розряду» та 8322 «Водій автотранспортних засобів категорії «С», де здобувачі освіти показали високий рівень теоретичних знань та практичної майстерності з професій, чим засвідчили якість підготовки викладачів на уроках теоретичного навчання та виробничої діяльності.
    Викладачі, майстри в/н та здобувачі освіти доєдналися до волонтерської роботи, провівши благодійну лотерею на підтримку ЗСУ «Допомагай – перемогу наближай!» та благодійну акцію «Допоможемо воїнам обігрітися на фронті».
    Майстри в/н Пилькевич М.С. та Ткачук С.І. організували для здобувачів освіти майстер-класи по виготовленню державної символіки з металу та напрацюванні й вдосконаленні професійних навичок на тренажері зварника ТСМД-01.
    Викладачами професійно-теоретичної підготовки Ломако А.А. та Голумбйовським І.С. було організовано та проведено училищний етап конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» між здобувачами освіти груп 307, 208, 313, 304 підрозділів смт Головине та м. Радомишль.
    З метою популяризації професії кращі здобувачі освіти та члени методичної комісії з професії, разом зі старшим майстром Ломако Ю.М. здійснили екскурсію на підприємство з іноземними інвестиціями «ДАНІКО».
    Викладачі Ломако А.А. та Каленюк О.М провели в групі 208 відкритий бінарний урок з предметів «Обладнання та технологій зварювальних робіт» та «Електротехніка» на тему: «Будова та експлуатаційні характеристики зварювального інвентаря».
     Викладачами загальноосвітньої підготовки упродовж тижня було проведено ряд заходів: 
    Гарманчук І.В. зі здобувачами освіти 109 та 208 груп написали міні диктант на тему: «Моя сучасна професія»;
    викладачка хімії та біології Максимчук В.О. для здобувачів освіти 109 групи провела інформаційний дайджест «Вода – джерело життя»;
    викладачем фізичного виховання Пахомовим В.О. було проведено товариську гру з волейболу між групами 109 та 208;
    квест "Впізнай свою професію» для здобувачів освіти груп 109, 208, 307 провели майстер виробничого навчання Пилькевич М.С. та викладачка Пилькевич І.Л.
    Цікаво і змістовно пройшла віртуальна подорож музеєм історії інституту електрогазозварювання ім. Є.О.Патона, підготовлена майстром в/н групи 208 Ткачуком С.І.
    Завершився фаховий методичний тиждень з професій «Електрогазозварник» відкритим засіданням методичної комісії та підведенням підсумків.
    Тиждень виявився насиченим, цікавим та запам’ятався здобувачам освіти.

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення