Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

     В період з 25.09. по 29.09.2023 року в закладі був проведений фаховий методичний тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів».
     Програма Тижня була надзвичайно насиченою. Заступник директора з НМР Данилівська Я.Д. оголосила про початок проведення Тижня на нараді при директору та ознайомила педпрацівників із заходами, які проводитимуться в рамках Тижня.
     Викладач Хоменко О.М. провів теоретичну частину конкурсу фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів» серед здобувачів освіти гр. 405 та 302/4, під час якого учні мали змогу перевірити свої знання з правил дорожнього руху.
     Також викладачем проведено вікторину на тему: «Безпека дорожнього руху» серед здобувачів освіти груп 405, 302/4.
     Майстер в/н Трохименко О.Р. підготував фоточелендж «Вивчай і знай дорожні знаки».
     Змістовно та цікаво провели вихователі інформаційну хвилинку зі здобувачами освіти, які проживають в гуртожитку на тему: «Професія водій – ремесло, яке перетворюється в мистецтво».
     Начальник штабу ЦЗ Заньковець Н.М. провела профілактичну бесіду серед здобувачів освіти – учасників дорожнього руху. Метою заходу було сформувати у здобувачів освіти знання та уявлення про світлові елементи в одязі. Здобувачі освіти дізналися інформацію про правильність розміщення та доцільність використання світловідбиваючих елементів в одязі.
     Майстри в/н Трохименко О.Р. та Оникійчук С.М. провели змагання між здобувачами освіти груп 302/4 та 405 «Знайди несправність». Обидві команди справилися із поставленими завданнями та показали ґрунтовні знання та вміння.
     Конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів» (практична частина) серед здобувачів освіти груп 302/4 та 405 провели майстри в/н Трохименко О.Р. та Оникійчук С.М. Практична частина складалася з вправ відповідно до набутого кваліфікованого рівня: маневрування, розворот в обмеженому просторі, заїзд в умовний бокс та паркування на проїжджій частині. Кращими стали:
     І - місце – Вакулюк Євгеній (гр. 405);
     ІІ - місце – Побережний Артем (гр. 302/4);
     ІІІ - місце – Худаско Христина (гр. 405).
    27.09.2023р. на базі підрозділу смт Пулини пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів» серед здобувачів освіти підрозділів смт Пулини, смт Головине та м. Радомишль. Конкурс складався з теоретичної та практичної частин. Здобувачі освіти продемонстрували ґрунтовні знання та професійну майстерність. Призові місця розподілилися наступним чином:
     І місце – Вакулюк Євгеній (підрозділ смт Головине);
     ІІ місце – Кос Павло (підрозділ смт Пулини);
     ІІІ місце – Левицький Віктор (підрозділ м. Радомишль).
     Члени МК відвідали відкритий урок з предмета «ПДР» на тему: «Регулювання дорожнього руху за допомогою дорожніх знаків: попереджувальні знаки», викладач Черниш В.В.
     Також у рамках Тижня відбулося засідання методичної комісії педпрацівників автомобільного транспорту, під час якого розглядалися актуальні питання щодо підготовки здобувачів освіти за даною професією. Члени методичної комісії обговорили питання підготовки до атестації з професії.
     Викладач Федчик В.С. провів олімпіаду з предмета «Будова вантажного автомобіля» серед здобувачів освіти гр. 302/4 та 405. В олімпіаді прийняли участь 8 здобувачів освіти. Результати олімпіади наступні:
     І місце – Соколовський Олексій (гр. 302/4);
     ІІ місце – Журахівський Ігор (гр. 302/4);
     ІІІ місце – Побережний Артем (гр. 302/4).
     Відкритий урок з предмета «ПДР» на тему: «Сигнали світлофора» в групі 302/4 провів викладач Хоменко О.М.
     В рамках проведення Тижня з професії була організована зустріч здобувачів освіти ГВПУ НТ з представниками Черняхівського РВ Національної поліції України в Житомирській області.

Заступник директора з НМР Яна ДАНИЛІВСЬКА

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення