Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    22 січня Україна відзначає дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.
    22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу».
    А проголошення соборності УНР і ЗУНР (Західноукраїнської Народної Республіки) 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання в одній державі українських земель, які до цього були розділені кордонами тогочасних імперій.
    20 січня, згідно зі спільним Наказом Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України (наказ № 21/24 від 20.01.2022) відзначається День вшанування захисників Донецького аеропорту (День пам'яті кіборгів).
    29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність
    У Головинському ВПУ НТ до січневих дат державотворення проведено заходи:
    вікторина «Любов моя - Україна» (викладач Бежевець О.В.);
    година духовності до Дня пам'яті героїв Крут «Крути - біль мого народу»;
    монтаж відеороликів для проведення виховних годин «105 років Соборності», «Бій під Крутами» та «День пам'яті кіборгів» (бібліотекар Бежевець Т.П.);
    оформлені інформаційні стенди у фоє навчального корпусу.
    Пам’ятаємо та вивчаємо історію. Не дамо забути нащадкам.

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення