Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    19 березня 2024 року у Головинському ВПУ НТ за сприяння дирекції Коростишівського ліцею №1, голови Старосілецької сільської ради Куцаківського О.Г., голови Високівської сільської ради Бардука М.М., начальника відділу освіти Хорошівської селищної ради Матвійчук О.В. відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
    Саме сьогодні випускники загальноосвітніх закладів зробили перший крок до своєї професійної освіти. Особливо корисний цей день для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумніви з якою сферою діяльності пов’язати своє життя.
    Упродовж екскурсії по закладу освіти гості мали змогу детально ознайомитись з професіями ГВПУ НТ, оглянути навчальні кабінети, майстерні та лабораторії, спортивну залу, музей, гуртожиток та виставку навчальної техніки машинно-тракторного парку училища. Детально дізналися про навчально-виробничий процес та перспективи працевлаштування випускників училища. Майбутні абітурієнти познайомились із цікавим світом професій та спробували свої сили у ролі кухаря, зварника, водія, тракториста та будівельника.
    На завершення Дня відкритих дверей працівники училища провели з учнями анкетування, роздали профорієнтаційний матеріал та запросили гостей до їдальні, де їх частували запашною випічкою та ароматним чаєм.
    Щиро дякуємо дирекції Коростишівського ліцею №1, Хорошівських ліцеїв №1 та №2, Високівського, Забрідського, Старосілецького, Кам’янобрідського та Рижанського ліцеїв, дирекції Бежівської та Торчинської гімназій, заступнику начальника відділу освіти Хорошівської селищної ради Ананченко Н.В. та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Старосілецької сільської ради Заворотнюк Л.І. за плідну співпрацю та створення дружньої атмосфери.
    Дякуємо усім, хто завітав сьогодні до нас на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

    

    

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення