Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    5 березня 2024 року у Головинському ВПУ НТ за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради та за підтримки Черняхівського відділу Житомирської філії Житомирського ОЦЗ відбувся День відкритих дверей. До нас завітали учні Черняхівських ліцеїв №1 та № 2 Черняхівської селищної ради та учні ліцею №5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівської міської ради.
    Програма Дня відкритих дверей включала в себе різноманітні заходи, спрямовані на ознайомлення із навчанням та життям у Головинському ВПУ НТ. Початок дня розпочався із презентації закладу освіти та продовжився екскурсією по закладу. Учні разом із екскурсоводами відправились на локації, де їх чекали майстри виробничого навчання та здобувачі освіти училища, щоб поділитись досвідом, розповісти про затребуваність та престижність робітничих професій на ринку праці. Майбутні абітурієнти спробували себе у ролі кухаря, зварника, водія, тракториста та будівельника. Із зацікавленням ліцеїсти оглянули навчальні кабінети, лабораторії, майстерні, спортивну залу, музей та виставку навчальної техніки машинно-тракторного парку училища.
    На завершення Дня відкритих дверей працівники училища провели з учнями анкетування, роздали профорієнтаційний матеріал та запросили гостей до їдальні, де їх частували запашною випічкою та ароматним чаєм.
    Дякуємо адміністраціям Черняхівських ліцеїв №1, № 2 та ліцею №5 імені Т.Г. Шевченка м. Коростишів за дружню сприятливу атмосферу та співпрацю.
    День відкритих дверей став цікавим відкриттям для ліцеїстів, перед якими вже сьогодні стоїть непросте питання вибору майбутньої професії.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення