Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    19 квітня 2024 року в Головинському ВПУ НТ був проведений День цивільного захисту.
    Відкриття Дня ЦЗ розпочалося о 08:35 в актовій залі училища з інформаційної хвилинки «Життя – найвища цінність. Бережи його!» та перегляду відео «Як правильно накладати турнікет, щоб врятувати життя під час крововтрати?». Начальник штабу ЦЗ Заньковець Н.М. наголосила на основних правилах цивільного захисту та правильних діях за ними в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Оформлений інформаційний стенд на тему «День Цивільного захисту».
    Протягом дня у фойє начального корпусу на телевізорі транслювалася відеопам?ятка «Правила поведінки при виникненні НС вдома».
    На уроках англійської мови та української літератури викладач Кузьменко О.О. провела Лексичну хвилинку «Безпека та здоров’я англійською» у групі 231Т та лабіринт літературних персонажів «Здоров’я і безпека – це про мене…» у групах 109 та 301.
    На уроці Захисту України викладач Єль Г.М у групі 231Т провів урок на тему «Засоби індивідуального захисту». Здобувачі освіти ознайомилися з засобами захисту, які використовуються при забрудненні повітря шкідливими речовинами та газами а також відпрацювали практичне їх використання.
    Начальником штабу ЦЗ Заньковець Н.М. проведена вікторина «Простір безпеки» у всіх навчальних групах. Здобувачі освіти мали змогу перевірити, чи знають вони як правильно діяти у тій чи інший надзвичайній ситуації, чи знають вони алгоритми дій безпечної поведінки.
    Фельдшер Коваленко О.П. провела практичні заняття із здобувачами освіти з накладання пов’язок при травмуванні голови та передпліччя.
    Протягом дня проходив конкурс агітаційних плакатів на тему «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», які були підготовлені заздалегідь. Здобувачі освіти висвітлили актуальні питання безпеки: поведінка під час стихійного лиха (землетрус, гроза), алгоритм дії під час надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру.
    День ЦЗ закінчився спортивною естафетою. Брали участь у естафеті 4 команди. Змагання складалося з двох етапів: одягання загальновійськового захисного комплекту; винесення потерпілого із зони ураження отруйними речовинами.

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення