Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    Головинському ВПУ НТ сьогодні 93 роки.
    Поважна дата надихнула здобувачів освіти разом зі своїми наставниками вирушити у своєрідну мандрівку «Головинське вище професійне училище нерудних технологій: від минулого до сучасного» крізь час, події та дати, крізь минуле, сучасне та майбутнє! Подорож супроводжувалася відео та фотоматеріалами, авторською поезією про училище.
    Головинське ВПУ НТ має багату історію та пройшло не одну реорганізацію.
    Передісторія закладу освіти розпочалась зі Школи учнівської молоді (ШУМ) на базі Головинського кар’єру для підготовки робітників по добуванню і обробці каменю 25 жовтня 1930 року. Нині – це вище професійне училище нерудних технологій, яке об’єднує у собі три підрозділи: смт Головине, смт Пулини та м. Радомишль. Це одна велика родина, яка працює РАЗОМ.
    У фоє навчального корпусу у цей святковий день організатори дійства розмістили виставку світлин та мольберт «У цей день училищу бажаю…», де кожен мав можливість залишити свої вітання та побажання.
    Сьогодні училище величаво дивиться вікнами в світ. Роки летять, а воно не старіє. Воно відроджується з кожним днем, з кожним навчальним роком.
    Головинське ВПУ НТ є предметом гордості всіх, хто в ньому працює і навчається, даниною глибокої подяки всім, хто примножував його славу й честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє. Попереду наполеглива праця, нові важливі завдання у справі підготовки висококваліфікованих фахівців.
     Зі святом, училищна родино! Будьмо разом, будьмо єдині!
     У єдності наша сила, наша міць і перемога!
    Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися та працювати!

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення