Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    17 лютого 2023 року здобувачі освіти Головинського ВПУ НТ групи 407 з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва; Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів; Водій автотранспортних засобів (категорія «С») успішно склали державну кваліфікаційну атестацію та отримали диплом кваліфікованого робітника.
    З вітальним словом до випускників 407 групи звернувся Голова державної кваліфікаційної комісії Вознюк Олександр Степанович, директор ТОВ «Коростишівземінвест», який побажав кваліфікованим робітникам гідного працевлаштування, наснаги в роботі, творчого натхнення і розвитку, здійснення мрій та ПЕРЕМОГИ рідної України.
Із теплим напутнім словом до кваліфікованих робітників звернувся директор закладу освіти Максимчук Вячеслав Володимирович. Привітав випускників із закінченням навчання та побажав їм нових можливостей та перспектив, блискучих ідей та успіхів!
Щасливої та щедрої долі, Вам, дорогі випускники! Успіхів вам, здійснення усіх задумів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Хай щасливим та мирним буде шлях вашого самостійного життя, поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!
Примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали та виборюють наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави! Разом до ПЕРЕМОГИ!

    

    

    

    

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення