Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    За сприяння голови Старосілецької сільської ради Куцаківського Олега Григоровича з метою профорієнтаційної роботи 18-19 квітня представники Головинського ВПУ НТ завітали до Кам’янобрідського та Старосілецького ліцеїв.
    Профорієнтаційна група презентувала професійний заклад освіти, умови навчання, професії, по яким ведеться підготовка. Майстри виробничого навчання провели для ліцеїстів майстер-класи та розповіли про важливість обраної робітничої професії у майбутньому. Випускники ліцею мали змогу спробувати себе у ролі зварника, кухаря, розібратися із особливостями будівельних професій.
    У профорієнтаційному заході в Старосілецькому ліцеї взяв участь соціальний партнер ГВПУ НТ, інвестор, роботодавець, директор ТОВ «Коростишівземінвест» Вознюк Олександр Степанович, який познайомив учнів із перспективами працевлаштування та професійного росту кваліфікованих робітників після оволодіння професією у Головинському ВПУ НТ. На даному підприємстві здобувачі професійної освіти ГВПУ НТ проходять виробничу практику з подальшим працевлаштуванням.
    Зустрічі пройшли насичено та змістовно. Дякуємо за сприяння в організації зустрічі голові сільської ради Куцаківському Олегу Григоровичу, директору ТОВ «Коростишівземінвест» Вознюку Олександру Степановичу,  директорці Кам’янобрідського ліцею Олені Дмитрівні Яковенко, директору Старосілецького ліцею Козловцю Володимиру Семеновичу.
     Будемо раді бачити випускників ліцеїв здобувачами освіти Головинського ВПУ НТ у наступному навчальному році!
     Розпочніть свою професійну кар’єру у Головинському ВПУ НТ!

PR-менеджер ЦПК Наталія ЗАНЬКОВЕЦЬ

    

    

    

    

 

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення