Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Центр професійної кар’єри

Навчально практичні центри

Освітній процес

Методична робота

Виховна робота

 

 

    З метою активізації профорієнтаційної роботи і презентації нашого закладу освіти представники Головинського ВПУ НТ 1 березня 2023 року на базі Хорошівського ліцею №1 та Хорошівського ліцею №2 організували профорієнтаційний захід.
Яна Самойленко (здобувачка освіти за професією «Кухар; Пекар») презентувала заклад освіти та професії, ознайомила з умовами навчання та проживання у гуртожитку.
    Майстер в/н Ярина Мячкова розповіла про свою професію «Маляр. Муляр. Штукатур», а також про окремі операції , які виконуються під час виконання цих робіт.
    Майстер виробничого навчання Юрій Іващенко, розповів ліцеїстам про професію «Електрогазозварник» та провів майстер-клас на дуговому тренажері зварника.
    Майстер-клас з приготування заварних тістечок організували для майбутніх абітурієнтів майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Пекар» Олена Коваленко та здобувачка освіти Яна Самойленко. Присутні із задоволенням посмакували смаколиками.
    Ліцеїсти мали змогу особисто взяли участь у майстер-класах.
    Зустріч пройшла цікаво, пізнавально та насичено.
    Дякуємо директорам ліцеїв Олені Леонідівні Гамській та Олександру Миколайовичу Корнійчуку за теплий гостинний прийом та тісну співпрацю!!!

    

    

 

Контакти:
12325
Житомирська область,
Житомирський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел (04134)3-12-07
e-mail gvpunt@ukr.ne
t

    

Календар України. Українське ділове мовлення